1316. Vize seslaná Pánem dne 2. října 2020.

Nástroj: Glynda Linkous (USA).


PŘÍŠTÍ EPIDEMIE


Tento týden jsem přemýšlela o tom, že se blíží zima, že Covid-19 je tu stále, a že jsem viděla přicházet příští epidemii před tím, než Covid-19 bude pryč. Ta příští je ještě smrtelnější a zabíjí rychleji. Vrací se mi to stále znovu na mysl, proto musím jasně sdělit, co stále vidím. Toto není žádné "Tak pravil Pán", je to "Viděla jsem to a věřím, že to přijde."

Příští epidemie bude někým uvolněna, kde je mírné počasí, nebo v oblasti, kde je v této době mírné počasí. V duchu slyším syčení, jaké může dělat aerosol, a já jsem uvažovala, jestli virus není v nádobě, kterou ta osoba otevřela a jen ji někde odložila.

Tato nová epidemie zabíjí velmi rychle. Stále slyším tři dny. A UVIDÍTE ji na lidech. Nějaký druh boláků na horní části jejich těl, připadají mi tak na 2-3 centimetry v průměru a je jich spousta.

Nemohu vidět spodní části těl, myslím, že nosí kalhoty. Jsou velmi nemocní a nevydrží dlouho. Tato epidemie je na 100 procent vypuštěna člověkem a vyrobena záměrně. A má co dělat s pokáráním někoho. (Přemýšlím, jestli někdo z Číny ji neuvolnil, abychom nesli následky, jelikož jsou velmi rozzuření na Spojené státy, že nazývají Covid-19 čínským virem).

Protože virus byl vypuštěn záměrně s cílem někoho obvinit, myslím, že bude velká pravděpodobnost, že bude vypuštěn v silně obydlené oblasti a že nebude vůbec žádné varování, až tato záhadná nemoc začne zabíjet lidi. Tito lidé ji budou šířit velmi rychle. Ať se Bůh smiluje nad svými vlastními. To, že v duchu znovu vidím tuto epidemii, mě nutí myslet na následující verš. Neříkám, že tato epidemie je soud – On to neřekl, jen mi ten verš přišel na mysl.

Glynda Linkous


Iz 26, 20: Nuže, lide můj, již vejdi do svých komnat a zavři za sebou dveře. Skryj se na chviličku, dokud hrozný hněv se nepřežene.
zpět