1542. Dotaz paní Glyndy Linkous ze dne 28. dubna 2021.

https://wingsofprophecy.blogspot.com/


VÍ NĚKDO, PROČ SE TO DĚJE?


Chtěla jsem napsat tento příspěvek a zeptat se, jestli někdo z vás zažívá náhlá, nevysvětlitelná nedorozumění s lidmi, kteří jsou vám velmi blízcí? V posledních 3 dnech se mi stalo několik takových opravdu bizarních věcí a prožíval to i můj kamarád Tom.

Moje zkušenost byla ta, že si někdo myslel, že jsem řekla nebo udělala něco, co jsem neudělala (už dvakrát)! A kde to podle důkazů to vypadá, že ano, protože na mě lidé v rozhovoru prostě vyjeli. Ještě se dnes večer zeptám Pána a doufám, že nám dá nějaké Slovo nebo něco, co by to vysvětlilo. Jsem na tom tak, že se bojím vést další rozhovory z obavy, že se to bude znovu opakovat.

Pak jsem právě zjistila, že jeden z mých přátel dostal zákaz k přístupu na Disqus, diskusní platformu, a na snímku obrazovky, který s někým sdílel, je napsáno, že ho JPH zablokoval!!!! Jsem si docela jistá, že jsem jediný člověk, který může zakazovat komentáře, a já jsem ho neblokovala. Ale důkazy vypadají, že jsem to udělala! Tohle všechno je opravdu zneklidňující.

Zažívá to ještě někdo? Dnes jsem se doslova hodiny modlila a ptala se Pána, co se děje, takže pokud tomu rozumíte, podělte se o to v komentářích. Děkuji.

Glynda Linkous
zpět