?xml version="1.0" encoding="windows-1250"?> 1603

1603. 15. června 2021. Vzpomínka Glyndy Linkous ze dne 3. prosince 2011.

Glynda Linkous (USA), https://wingsofprophecy.blogspot.com/


VAROVÁNÍ V DUCHU


V posledních několika týdnech dostává mnoho lidí v duchu velmi jasná varování před něčím, co se chystá proti Americe. Asi před dvěma týdny jsem od Pána obdržela neobvyklé modlitební pokyny a mnozí další začali dostávat sny, vize atd., které poukazovaly na něco, co plánuje nepřítel. O tom, co mi Pán nařídil, abych se modlila, jsem tento týden hovořila v pořadu Blog Talk Radio.

Včera v noci, když jsem ležela v posteli, jsem měla vidění košů na prádlo a ty se třásly, jako by se třásl dům, ve kterém byly. Viděla jsem to vidění dvakrát. Normálně bych si myslela, že to symbolizuje jen něco pro mě osobně, a je možné, že ano, ale vzpomínám si, že čtenáři psali komentáře k poslednímu slovu o tom, že viděli vize, jak se věci třesou, takže to může být něco víc.

Natočila jsem video, abych se podělila o tato varování a zeptala se, zda někdo další dostává varování v duchu, sny, vize atd. Pokud ano, a neobtěžovalo by vás se o ně podělit, pošlete mi prosím něco málo o tom, co jste obdrželi, do nabídky komentářů zde. Udělala jsem mnoho pokusů připravit to video a nahrát je [na server], což se stává velmi zřídka a nutí mě to přemýšlet, zda se nepřítel nesnažil zabránit tomu, aby se tyto informace dostaly ven. Na tuto otázku zatím neznám odpověď.

Je to samozřejmě výzva k modlitbě - modlete se zejména za své rodiny a blízké a za ty, kteří ještě neučinili Krista svým Pánem.

Video si můžete prohlédnout po kliknutí na novou záložku na webu Křídla proroctví s názvem "Varování v Duchu…" nebo přejděte sem a podívejte se na něj na YouTube.

http://youtu.be/ztHu9l4tyZc

Glynda Linkous
zpět