296. Poselství Ježíše ze dne 13. prosince 2011.

Nástroj: Anna Marie (USA).


ČAS PERZEKUCE A VYHLAZOVÁNÍ


Ve snové vizi jsem uviděla oficiální perzekuci celých částí obyvatelstva. Nevinní lidé, včetně žen a dětí, utíkali ulicemi, hnáni jako zvířata.

Utíkali, aby si zachránili své životy a ve chvatu nemysleli ani na jídlo, ani na vodu. Nemohli zůstat. Helikoptéry plynovaly celé okolí v tak hrozné scéně, jaká se stala iráckým Kurdům v čase Sadáma Husseina.

A přesto současně v jiných čtvrtích, bohatá kosmopolitní společnost se účastnila párty. Tito vzdělaní a dobře situovaní lidé mluvili vícero jazyky a upíjeli šampaňské.

Členové této dočasně chráněné skupiny, kteří předpokládali, že jsou v bezpečí, nepokoušeli myslet na to, co se děje venku jiným.

V některých oblastech zvláště křesťané a vlastenci čelili perzekuci. V jiných oblastech ani nezáleželo na víře jednotlivců a populace byla vystavena masovým vyhlazovacím opatřením. Z pohledu perzekutorů bylo mnohem snadnější a rychlejší zabít všechny. Rozpoznání a oddělení vhodných od nevhodných byl choulostivý problém a vyžadoval příliš mnoho času.

Probuďte se, křesťané!

Probuďte se z vaší dřímoty. Satan vystoupí jenom krátce, aby rozpoznal své vlastní a polapil nepřipravené duše v miliardách.

Hledejte svůj věčný útulek v Kristu. Oddejte se Kristu jako vašemu Pánu a Mistru. Kristus zemřel na kříži, aby vás zachránil. Dobrý Pastýř položí svůj život za své ovce. Buďte Mu věrní a vždy vděční za jeho nejvzácnější dar. Pomozte Dobrému Pastýři najít jeho ztracené ovce.

V tomto čase trestu, perzekuce a vyhlazování, Bůh odděluje své ovce od koz. Čím si vyberete být? Ovce pozorně poslouchá Pastýřův hlas. Následujte Krista ve všem, neboť on je bránou.


Ježíš
Převzato: http://www.greenscapular.org

zpět