852. Poselství Boha Otce ze dne 21. června 2019.

Nástroj: Glynda Linkous (USA), https://wingsofprophecy.blogspot.com/


PROROCTVÍ O UDÁLOSTECH


Včera mi byla ukázána bleskově krátká vidění o některých přicházejících událostech, o nichž se chci s vámi podělit.

 • 30 dnů smrtícího džihádu – myslím, že se to stane během doby Ramadánu (*). Zapojí se do ní mnoho operativců a spících buněk, které jsou již v USA. Jsou rozptýleni, ale budou plnit oddělené, koordinované útoky na různých místech, jeden v každém dni, a budou věřit, že takto oslaví jejich boha.

 • Přichází další nedostatek benzínu, připomínající ten z roku 1979, který motoristům způsobil, že museli stát ve frontě na pohonné hmoty pro svá vozidla. Budou také jiné nedostatky – určitých druhů potravy a také jistých léčiv.

 • Jiný národ, kromě Íránu, se stane velmi rozhněvaný na USA. Může to být proto, že nedostatky uvedené v seznamu výše, mi nebyly ukázány v úplnosti.

 • Strašná pohroma, nebo vzrůst znečištění nějakého druhu ve vodě, postihne oblíbené pláže. Myslím, že je to na straně Atlantického oceánu nebo na jižním pobřeží. Lidé nebudou moci plavat a bude velmi obtížné tomu zamezit.

 • Jistý druh mořských živočichů začne velmi brutálně útočit na lidi v oblasti východního pobřeží. Dojde k opakovaným, skutečně smrtelným útokům. Nebylo mi to úplně ukázáno, ale cítila jsem, jakoby se na tom podílel víc než jeden typ mořských stvoření. Tato pobřeží dopadnou tak, že budou kvůli těmto útokům uzavřena na dosti dlouhou dobu, a protože budou ve zprávách.

 • Přinejmenším jeden rybářský člun zmizí a nebude nikdy nalezen.

 • Mluvila jsem o těchto proroctvích v dnešním Vše-prorockém podcastu. Můžete jej poslouchat zde: https://justpraisehimtoday.podbean.com/e/all-prophecy-show-june-21-2019/

  Glynda Linkous

  Poznámka admina:
  Letos Ramadán už skončil, příští rok potrvá od 24. 4. do 23. 5. 2020.

  zpět