962. Poselství Panny Marie ze dne 4. března 2014.

Nástroj: La messagere de Notre Dame (USA).


NAKONEC MÉ NEPOSKVRNĚNÉ SRDCE ZVÍTĚZÍ


Všechno směřuje do velké chvíle pravdy. Všechny události se shromažďují na světové scéně jako dějství jedné hry – a přesto je mnozí považují za izolované události bez žádného zjevného smyslu, bez scénáře. Napětí se hromadí. Hlavní postavy se objevují na scéně.

Všichni musí být přítomni ve chvíli rozuzlení děje, ve chvíli, kdy všechny síly vstoupí do hry, kdy zlo bude zcela poraženo a přemoženo. Nakonec mé Neposkvrněné Srdce zvítězí. Nicméně nastane mnoho ztrát – není třeba, aby se to stalo.

Nyní musím mluvit o Putinovi. Je nejdůležitějším hercem, na začátku hry často opomíjeným, který se stále více prosazuje. Jeho úloha značně vzroste. Jeho uchopení moci se bude stávat drsnějším, jak jeho intelekt bude koncipovat nové strategie.

Nemýlila jsem se, když jsem řekla třem dětem [ve Fatimě], že Rusko rozšíří své omyly. Je to teprve teď, že Západ začíná chápat, co jsem oznámila už skoro před sto lety.

Rusko je problém. Rusko musí být zasvěceno mému Neposkvrněnému Srdci, aby ve světě byl mír. Kdo zastaví Putina a jeho plány? Budou nezvratné. Satan má volné pole a Žena oděná Sluncem je vyřazena ze hry. Tak tomu nemá být.

MariaKomentář duchovního rádce:
Když Naše Paní mluvila o Rusku v roce 1917 a také o druhé světové válce, mnozí si mysleli, že se mýlí, že skutečným problémem je Německo. Čas ukázal správnost oznámení Panny Marie.

zpět